5 dni w Piemoncie – plan wycieczki objazdowej

5 dni w Piemoncie, Picturesque,Lake,Lago,Maggiore.,Beautiful,Laveno,Mombello,Town.,North,Of

Wycieczka objazdowa po Piemoncie to doskonały sposób na zwiedzanie wspaniałego obszaru północnych Włoch. Piemont jest pięknym regionem, który powinien zobaczyć każdy, kto szuka zapierających dech w piersiach krajobrazów, smacznych dań i bogatej historii. Region ten znany jest z trufli, oszałamiających alpejskich krajobrazów, przepysznej czekolady i … Zobacz więcej »

Asti atrakcje, zwiedzanie i polecane noclegi

Asti, Piedmont, Italy Saint Secondo square with the city hall and church of Saint Secondo

Położona w malowniczym włoskim regionie Piemont miejscowość Asti jest często pomijana przez turystów całkowicie niesłusznie. Oprócz bogatej historii, która sięga wieków, miejscowość słynie z doskonałych win, pięknej architektury i tętniącej życiem sceny kulturalnej. To urzekające miasto oferuje wspaniałą podróż w czasie dla wszystkich, którzy je … Zobacz więcej »

TOP 12 najbardziej malowniczych miejscowości w Piemoncie

Miejscowości w Piemoncie, Neive village and Langhe vineyards, Unesco Site, Piedmont, Northern Italy Europe.

Włoski region Piemont charakteryzuje się różnorodnością krajobrazów, malowniczymi wioskami, alpejskimi dolinami i pokrytymi winnicami wzgórzami. Planujesz objazd samochodem po Piemoncie i zastanawiasz się jakie miejscowości warto zobaczyć? Poniżej znajdziesz opis TOP 12 najbardziej malowniczych miejscowości w Piemoncie, które warto zobaczyć. TOP 12 najbardziej malowniczych miejscowości … Zobacz więcej »