„Turyn i Piemont. Przewodnik po najpiękniejszych miejscach regionu”

59,00 zł 89,00 zł z vat

W naszym autorskim e-booku, znajdziesz gotowy plan podróży po Piemoncie i Turynie w wersji 14 dniowej, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i odkryjesz wiele niesamowitych miejsc, o których nie przeczytasz w tradycyjnych przewodnikach.

Dlaczego warto kupić nasz przewodnik?

Od lat interesujemy się Piemontem. Nasze zainteresowania przelaliśmy na prawie 100 artykułów podróżniczych po Piemoncie

Turyn.pl to strona odwiedzana przez ponad 5 000 miłośników Turynu i Piemontu

Nasz ebook to praktyczny plan podróży po Turynie i Piemoncie w wersji 14 dniowej, który dzień po dniu wskaże Ci jak zaplanować swoją wymarzoną podróż

Plan zwiedzania stolicy Piemontu Turynu w trzy dni

Propozycje jednodniowych wycieczek, które można modyfikować według swojego uznania

Najpiękniejsze i ikoniczne miejsca Piemontu – od miasteczek, przez jeziora Orta i Maggiore, po góry Piemontu

Lista hoteli i miejsc noclegowych, z basenami i bez, aby ułatwić planowanie pobytu w Piemoncie. Dodatkowo lista miejsc wypoczynku nad jeziorami Maggiore i Orta

Opinie o „Turyn i Piemont. Przewodnik po najpiękniejszych miejscach regionu

„Przewodnik dla osób, które już trochę poznały Włochy i odwiedziły już najbardziej popularne miejsca, a teraz chcą poznać mniej oczywiste rejony. Jest to nawet bardziej po prostu plan wycieczki, niż przewodnik w tradycyjnym znaczeniu tego słowa”

Damian

„Fajnie, że coś takiego powstało, bo cały układ podróży jest w jednym miejscu. Zaletą jest kompaktowość tej publikacji, co pozwala dotrzeć do sedna. Polecam”

Marysia

„Kolejny ebook, który wpisuje się w trend odkrywania mniej obleganych rejonów Włoch – myślę, że jest to udany przewodnik, choć nie jest to przysłowiowa cegła. Raczej taki konkretny plan, według którego możemy dzień po dniu zwiedzać Piemont. Spokojnie można się zaopatrzyć i korzystać przed i w trakcie podróży”

Kamila

„Kocham Włochy i bardzo lubię do nich wracać, ale oczywiście dotychczas podróżowałam po tych najsłynniejszych miejscach. Ten przewodnik trafia bardzo celnie w moje oczekiwania, bo mam wszystko w jednym miejscu – lista hoteli, pensjonatów, miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni i barów bardzo ułatwia bezstresowe spędzanie wakacji. Oczywiście blogi podróżnicze też są super, bo można w nich znaleźć dużo ciekawych informacji, ale trzeba trochę pogrzebać, żeby sobie ułożyć na podstawie tych danych plan podróży. A w tym przewodniku wszystko jest właśnie w jednym miejscu. Polecam”

Kinga

Chcesz zobaczyć jak wygląda przykładowy rozdział ebooka?

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj jeden rozdział zupełnie za darmo!