Najpopularniejsze targi w Turynie, czyli gdzie robić zakupy jak lokalsi?

Italy, Florence. Zucchini with flowers for sale in the Central Market, Mercato Centrale in Florence.

Targi w Turynie obejmują zarówno duże targi spożywcze, jak i te wyjątkowe, specjalizujące się w odzieży vintage i lokalnych produktach. Do wszystkich można bez problemu dojechać za pomocą transportu publicznego, a większość z nich jest otwarta przez cały rok – oczywiście z wyjątkiem jarmarku bożonarodzeniowego. Niezależnie … Zobacz więcej »

Jak zwiedzać Turyn za darmo: porady dla oszczędnych podróżników

Turyn

Turyn jest miastem pełnym historii, kultury i piękna, które warto zwiedzać, nawet jeśli budżet jest ograniczony. Znajduje się tam wiele atrakcji dostępnych za darmo dla oszczędnych podróżników. Artykuł ten dostarczy Ci szczegółowych informacji o miejscach, które możesz odwiedzić bez wydawania pieniędzy oraz praktycznych porad, jak … Zobacz więcej »

Turyn zwiedzanie. TOP 10 najważniejszych pytań i odpowiedzi.

Zwiedzanie Turynu, Włochy, fot. shutterstock.com

Turyn (wł. Torino) jest doskonałym pomysłem na krótki city break. Miasto to oferuje m.in. bogatą historię, długą listę zabytków, galerii oraz światowej klasy muzeów. Oprócz wielu zabytków i współczesnych atrakcji warto spróbować doskonałej kuchni piemonckiej, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jak się przygotować na … Zobacz więcej »